ak-group-agroПідприємства «АК ГРУП-АГРО» працюють в аграрному секторі України з 2005 року.
Безпосередньо сільськогосподарським виробництвом зайняті ТОВ «АГРО-КАРТЕЛЬ» та TОВ «СГТ СПІВДРУЖНІСТЬ».
Комерційний напрямок в загальній структурі представляє ТОВ «РГК АДАМАНТ».

Домінуючими видами діяльності є виробництво продукції рослинництва та тваринництва, тому саме на ці напрямки направлені основні зусилля задля досягнення високої ефективності.

За дуже короткий термін рослинництво, як флагман сільськогосподарського виробництва групи, було забезпечено якісною імпортною технікою, переважно американського виробництва, включаючи важкі трактора, комбайни, ґрунтообробну, посівну та іншу техніку. Зрозуміло, що техніка забезпечує лише правильно обрані та продумані сучасні технологічні процеси.

Тваринництво в групі представлено свинотоварним виробництвом. Для досягнення найкращих результатів, ми втілюємо передові технології по годуванню, утриманню та догляду за тваринами.

Відносини з орендодавцями є приорітетними для нас. Окрім уважного ставлення до селян в питанні орендної плати, кожне з господарств здійснює велику соціальну роботу. Вона включає допомогу школам, сільським громадянам, ремонт та освітлення вулиць, вирішення питань по обробітку городів та інших поточних проблем кожного орендодавця.

Комерційна діяльність ТОВ «РГК АДАМАНТ» направлена на забезпечення виробників групи необхідними для виробництва всіх видів продукції та їх безпосередньої реалізації нашим партнерам в Україні та за її межами.

Якщо говорити про нашу місію, то вона полягає в наступному –

«Досягаємо успіху, примножуючи багатство землі та людей».