В Новий 2023 – в рік перемоги

Вже традиційним для нас стало підбиття підсумків року, що минув. Та цього разу зробити це надзвичайно важко. Той рік був роком випробувань, втрат, переосмислень. Ми втратили дорогоцінний час для посіву культур, через що збирати врожай довелось вже із значним запізненням, про чому погода зовсім не сприяла нашим планам. Та говорити про втрати наразі не будемо.

Чого нам вдалось досягнути: ми зберегли робочі місця, пережили окупацію та зробили перезапуск свинотоварної ферми, ми відкрили представництво компанії в Польщі.

Для нас бізнес – це живий організм, який пристосовується, шукає шляхи виходу перебирає всі можливі варіанти, щоб не лише вижити в надзвичайних умовах, а й проносити користь. Наразі багато чути про соціально відповідальний бізнес. Але відповідальність лежить не лише на певній структурі, а на кожному з нас особисто.

Власник групи компаній з початку бойових дій активно допомагає нашим військовим у забезпечені необхідними ресурсами та механізмами. Наші працівники також боронять державу в рядах військовослужбовців і ми пишаємось та підтримуємо їх. Та надзвичайно важливою є праця людей, які щодня виходять в поле, кожен з них забезпечує майбутнє нашої держави.

Плануючи рік 2023 ми розуміємо, що рік буде важким. Ми з повною вірою входимо в рік перемоги, рік змін та рік надій. Бажаємо нашим партнерам рішучості дій та непохитності віри. Лише сумлінною працею ми можемо тримати економічний фронт.

Written by

Comments are closed.