Осінь в АК Груп-Агро

Осінь для аграріїв, як лакмусовий папірець, виявляє ефективність роботи протягом усього року. Саме кількістю та якістю зібраного врожаю визначається результативність роботи всієї команди. Планування, стратегії, якісне виконання завдань на місцях, швидкість реагування на зміну подій – ось запорука гарних результатів.

В цьому сезоні було багато перепон, одна з вагомих – погодні умови. Багато аграрних компаній отримали низьку врожайність пізніх культур.

Наразі компанії АК Груп-Агро зібрали з полів посіви соняшнику та кукурудзи. Врожайність цього року на 30% нижче планованої. Але й ціни на закупівлю цих культур зросли, тому ми плануємо вийти на планову дохідність за рахунок якості продукції. Наш соняшник вирізняється високим вмістом олеїнової складової, що робить його конкурентним на ринку. Культури після збирання просушуються на зерносушильному комплексі та зберігаються у біг-бегах для герметичності та надійності зберігання.

Тваринницький напрямок також знаходиться в постійному розвитку. Кожного кварталу комплекс поповнюється ремонтними свинками для дотримання технології заміни основного стада та підтримки його високої продуктивності.

Written by

Comments are closed.