Підписано кредитну угоду

Північно екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) та підприємство «АК Груп-Агро», а саме ТОВ«АГРО-КАРТЕЛЬ» підписали кредитну угоду, направлену на фінансування сільськогосподарських проектів щодо впровадження  технології безвідвальної обробки  ґрунту.

Корпорація надасть кошти  на  придбання  сільськогосподарської техніки, такої як трактори, сіялки, дискові борони та  машини для внесення добрив, що дозволить модернізувати виробництво. Проект фінансується згідно програми кредитування «Чисте виробництво», метою ягої є  підвищення ефективності виробництва та зменшення забруднення навколишнього середовища.

Очікується, що застосуваня нової техніки забезпечить скорочення  споживання палива десь на 37.6 т/рік. Що, в свою чергу, зменшить викиди вуглекислого газу, сірчастого ангідриду, а також оксидів азоту та зважених часток. Безвідвальна обробка ґрунту також зменшить попадання  добрив у наколишні водоймища.

Фінансові вигоди від  скорочення споживання палива, затрат на технічне обслуговування та застосування добрив будуть значущими. ТОВ«АГРО-КАРТЕЛЬ» заощадить приблизно 113 тис. євро/рік. У цілому, нова технологія обробки грунту збільшить  урожайність зернових культур та  прибутки компаній «АК Груп-Агро».

Written by

Comments are closed.