Співпраця з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією

Незважаючи на природні умови кінця березня, вже відбулося перше підживлення мінеральними добривами на полях засіяних озимими культурами. Площа озимих  виросла у порівнянні з минулим роком втричі . Повністю закуплений посівний матеріал  зернових та технічних культур, завезено мінеральні добрива та засоби захисту рослин для проведення весняної посівної 2013 року. Цьогоріч планується посіяти кукурудзи майже на 20 % більше , у порівнянні з минулим роком, посівна ж площа під соняшник зменшиться на 40 %. Загалом, цього року планується зібрати значно більший урожай завдяки інноваційним технологіям та новій сільськогосподарській техніці.

Придбання нового обладнання підприємствами «АК Груп-Агро», стало можливе завдяки коштам , що були виділені  згідно Договору Позики підписаного  з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією. Завдяки цьому було придбано сівалки, оприскувач, розкидач добрив провідних світових виробників. Ця  техніка допоможе економно та ефективно використовувати ресурси, що в свою чергу призведе до збільшення виробництва та зменшить забруднення навколишнього середовища.

Впровадження інноваційних технологій, придбання сучасної техніки та обладнання свідчать про прогресивний підхід до управління групою компаній .

Written by

Comments are closed.