Про хід модернізації та оновлення виробничих процесів у тваринницькому напрямку.

На шляху реконструкції свинотоварної ферми завершено ремонт із повною заміною технологічного обладнання на площадці дорощування.

Станом на середину червня 2015 року тваринницький комплекс розпочав планову реалізацію поросят середньою вагою 25 кг, яка досягається у віці 63 днів.

Мине ще небагато часу – і в експлуатацію буде введено першу частину площадки відгодівлі. На даний час ведеться перепланування боксів утримання з метою забезпечити технологічний крок «пусто-занято».

Продовженням шляху з повної модернізації і оновлення виробничих процесів у тваринницькому напрямку АК Груп-Агро на ТОВ «СГТ Співдружність» планується реконструкція приміщення кормової кухні з повною заміною обладнання для приготування і доставки кормів на СТФ. Про це йшлося на зустрічі засновника підприємства Андрія Кристиняка із представниками одного із найбільших європейських виробників даного обладнання. Зараз проект проходить стадію бізнес-планування і прорахунку необхідних технічних механізмів, що будуть в подальшому задіяні в процесі виробництва. Найперше до уваги беруться ті засоби і процеси, що дозволять забезпечити найкращу якість продукції для отримання максимальних результатів в технології годівлі тварин.

Written by

Comments are closed.