Співпраця з NEFCO

Новий кредит для підвищення енергоефективності на українській фермі

ТОВ “СГТ СПІВДРУЖНІСТЬ” та Північна Екологічна Фінансова Корпорація НЕФКО (NEFCO) підписали кредитний договір про модернізацію свинотоварної ферми, що забезпечує економію електроенергії і впровадження енергозберігаючих  рішень. З цією метою НЕФКО надасть 450 тис. євро за своєю програмою “Чисте виробництво”.

Тваринницький напрям компанії представлений свинофермою, на якій поки залишається застаріле устаткування  і технології. Заплановані інвестиції направлені на реконструкцію і модернізацію будівель і поліпшення догляду за тваринами. Замінюється повністю системи водопостачання і опалювання, вентиляція приміщень, упроваджені автоматизована подача кормів і видалення гною з щілевої конструкції  підлоги.

Щорік в господарстві утворюється близько 12 тис. т відходів, тепер вони використовуватимуться на полях як органічні добрива, замінюючи мінеральні. Вугільні котли переведені на використання біопалива у вигляді рослинних залишків і тріски. В результаті модернізація дозволить відмовитися від спалювання вугілля і закупівлі мінеральних добрив, понизити загальні викиди парникових газів.

Written by

Comments are closed.