Підсумки року 2017

Недарма говорять: «не дай Вам Бог жити в епоху перемін». Аграрна сфера надзвичайно чутливо реагує на будь-які зміни: економічні, політичні, погодні. Коливання курсу валют, підвищення цін на пальне, запчастини, комплектуючі, зміни законодавства, морози у травні та посуха – всі ці випробування випали на долю аграріїв в 2017 році.

Ми вважаємо, що 2017 рік ще раз довів, що швидке реагування на події та зміна тактики – запорука успіху в мінливому середовищі.

Підбиваючи підсумки збору врожаю ми можемо з твердою впевненістю сказати, що показники врожайності повністю співпадають з заявленими очікуваннями. За мінливих погодних умов потрібно було досягти швидкого, а головне – якісного збору врожаю. Ми забезпечили цей процес шляхом введення нової додаткової техніки.
Тваринницький напрямок також зазнав змін, ми розпочали повну заміну основного поголів’я та перезапуск виробництва, сподіваємось отримати гарні результати в Новому році.

Тренди розвитку галузі підтверджують потребу пошуку нових можливостей для розширення бізнесу, підвищення рентабельності виробництва, цим курсом ми і прямуватимемо в Новому році.

Ми щоденно працюємо над вдосконаленням процесів виробництва, адже все в житті починається з малого, а кожен маленький крок підіймає нашу країну на новий щабель економічного розвитку.

Завдання нашого підприємства полягає не лише в досягненні виробничих цілей, а й у забезпеченні соціальних гарантій та створенні сприятливих та комфортних умов праці для своїх працівників.

Керівництво АК Груп-Агро вдячне всім працівникам та партнерам за плідну працю та очікує нових спільних звершень у Новому році.

Written by

Comments are closed.