АК ГРУП-АГРО провело повну реконструкцію системи опалення свиноферми

Згідно плану розвитку тваринницького напряму

Проведено повну реконструкцію системи опалення СТФ із прокладенням центрального водогону та теплотраси.

Для досягнення високої ефективності вирощування, приросту ваги свиней необхідно забезпечити їм оптимальну температуру, при якій вони не витрачають великої кількості енергії для підтримки температури свого тіла. Якщо утримувати свиней в холодних приміщеннях – це приводить до підвищення витрат корму.

Часто можливостей централізованої системи опалення буває недостатньо для того, щоб забезпечити комфортну температуру. Гарним способом організувати додаткове тепло є монтаж теплої водяної підлоги. В якості джерела тепла тут використовується звичайна гаряча вода, яка циркулює по гнучких трубах.

Системи опалення, побудовані на базі водяних теплих підлог, володіють цілим рядом плюсів. До них відносяться: надійність, раціональність, економічність, сучасний дизайн і комфорт.

Система теплої підлоги є універсальною для опалення свинарника. Завдяки їй можливо створити оптимальну температуру для різних груп свиней.

Виробничі та адміністративні приміщення переводяться на централізоване опалення за допомогою систем теплої підлоги для економії енергоресурсів.

Економія виникає з кількох причин:

  • відсутні джерела високотемпературного тепла (радіаторів) біля зовнішніх стін;
  • відсутній конвективний потік теплого повітря вгору, тому не нагрівається надлишково дах, вікна і зовнішні стіни, на відміну від радіаторної системи опалення;
  • середня температура в приміщення нижча на 1-2 градуси в порівнянні з радіаторною системою;
  • низька температура прямого і зворотного теплоносія різко підвищує ККД котельні при використанні технології « циркулярний насос», «котел тривалого тління» та ін.

Пуско-наладочні роботи плануються на лютий 2014 року;

Для покращення генетики придбали гібридних ремонтних свинок Cora та батьківські лінії Оптимус, потомство яких володіє колосальною енергією, гарною структурою туші, високою м’ясистістю, низькою сальністю.

Written by

Comments are closed.