В АК Груп-Агро тривають осінньо-польові роботи.

В АК Груп-Агро  активно тривають осінньо-польові роботи. На сьогоднішній день жито вже зібрано, на показники врожайності вплинули посуха на початку літа та надмірна кількість вологи у липні. Та завдяки вдалій, вчасно розробленій стратегії дій, незважаючи на погодні умови, нам вдалось отримати гарний врожай.  Наразі приступили до посівної кампанії озимого ріпаку та до збирання соняшнику.

Для прискорення збирання соняшнику посіви обробляють десикантами при цьому зменшується ураження хворобами, підвищується продуктивність комбайнів, якість і врожайність насіння. Про кількісні показники врожайності поки говорити зарано, тим паче, що  погода вносить свої корективи в процес збирання. Та ми задіюємо придбану минулого року  нову, більш потужну техніку, тому очікуємо отримати показники врожайності на рівні  прогнозованих.

Тваринницький напрямок також набирає обертів. Навесні цього року було закуплено нову породу – свинок нової генетики французької селекції. Наразі активно працює  блок по відтворенню, тому очікуємо на збільшення поголів’я.

Written by

Comments are closed.