Збір врожаю і підготовка до зими

Підприємства АК Груп-Агро звершили збирання соняшника урожаю 2018 року. Ми доклали максимум зусиль, щоб не дивлячись на складні погодні умови цього посівного сезону, досягти планової врожайності.

За графіком відбувається збирання та доробка основної культури – кукурудзи та підготовка полів до наступного сезону, а саме оранка та дискування.

Для оптимізації витрат на перевезення було поновлено парк техніки, закуплено нові вантажні автомобілі. Це призвело до створення нових робочих місць. АК Груп-Агро, незважаючи на складні економічні умови, в яких перебуває аграрна галузь, завжди докладає максимум зусиль для створення комфортних робочих умов, нарощування свого потенціалу.

Озимими культурами, а саме озимий ріпак та озиме жито, засіяно 20 % площ.

В тваринницькому напрямку до активної роботи приступив корпус з опоросу. Наші спеціалісти отримали додаткові консультації по роботі з новою породою, отримуємо новий досвід та нові результати. Сподіваємось на планове збільшення потужностей в даному напрямку, як було заплановано при прийнятті рішення про оновлення поголів’я. Вже перші три групи показали результати, які на 18% кращі за показники попереднього маточного поголів’я.

 

Written by

Comments are closed.