АК Груп-Агро завершило процес збирання ранньої зернової групи

Виробничі підприємства аграрного спрямування, що входять до АК Груп-Агро, завершили процес збирання ранньої зернової групи.

В цьому сезоні, за рекомендацією провідних технологів з годівлі тварин, було посіяно гібрид озимого жита провідної європейської компанії з виробництва саме гібридного насіння даної культури, яке за своїми показниками, найкраще підходить для годівлі тварин.

Як зазначили наші фахівці з рослинництва, що при однакових технологічних підходах до вирощування озимого жита, у випадку висіву гібридного насіння, ми отримали урожай, який у 1,8 рази вищий за сортові аналоги. Таким чином рослинницький напрямок майже у двічі скоротив площі під озимим житом, але повністю при цьому забезпечив річну потребу тваринництва в цій зерновій.

Також на цей час проведено планові ремонти всіх технічних засобів, які будуть задіяні у збиранні соняху та пізніх зернових культур.

Маємо надію на достойний результат відповідно до тих зусиль, що були затрачені під час посіву і догляду за соняхом та кукурудзою.

Written by

Comments are closed.