В АК Груп-Агро активно тривають весняно-польові роботи

Не дивлячись на надзвичайно складну ситуацію в країні, що викликана розповсюдженням коронавірусу COVID-19, АК Груп-Агро продовжує працювати.

Нині весь світ завмер переживаючи складні наслідки короновірусу. Ми насамперед дбаємо про безпеку своїх працівників, але не маємо права зупинитись.

Тваринницький напрямок активно працює, на нашій свинотоварній фермі завжди дотримувалися суворих правил біобезпеки, ситуація з COVID-19 мало змінила усталені норми роботи працівників.

Рослинницький напрямок нині також активно працює, добрива під посів культур внесено,починаємо засівати поля.  В цьому році основними культурами залишаються соняшник та кукурудза. Різкі перепади температури вносять свої корективи в процес сівби, але основним визначальним чинником залишається рівень вологи ґрунту.

В робочі процеси внесено корективи, всі працівники дотримуються правил безпечного поводження (використовують антисептики, обмежують міжособистісний контакт, витримують дистанцію при спілкуванні).

Кожен виклик показує нам наскільки важливо бути професіоналом, вболівати за свою справу, нести відповідальність за кожен свій крок. Ми сподіваємось, що найближчим часом  вдасться подолати страшну недугу та кожен, з великою долею відповідальності, повернеться до своєї роботи.

Written by

Comments are closed.