В АК Груп-Агро завершили збирання озимого жита.

Через травневі холоди та дощову погоду в липні термін достигання озимих культур дещо змістився, очікували доки зерно трішки підсохне в колосках, після збирання відправили його на досушування для приведення вологості зерна в норму, що забезпечить надійність зберігання культури до подальшого використання у тваринницькому підрозділі.

Для збереження врожаю було проведено всі заходи із захисту рослин.

Жито – культура, що має розгалужену кореневу систему, що дозволяє краще поглинати з ґрунту поживні речовини та протистояти стресам, і зокрема, погоднім негараздам. На жаль, останніми роками площі під посів озимого жита на території України скоротились, але в АК Груп-Агро цю культуру висаджують завжди, адже вона має гарну врожайність, стресостійкість та інтенсивно використовується в раціонах годівлі тварин.

Наразі йде підготовка техніки до збирання основний культур – соняшнику та кукурудзи, що заплановано на осінь.

Тваринницький напрямок працює без змін, в режимі суворого дотримання біологічної безпеки. Приплід поголів’я в межах прогнозованих показників. Сподіваємось на нормалізацію цін на свинину та зменшення цін на корма. Із зростанням кількості більш дешевої, по собівартості, продукції із закордону та різким стрибком ціни на корми багато виробників зазнали значних збитків.

Варто пам’ятати, що в пріоритеті споживачів завжди має залишатись продукція власного виробництва та підтримка вітчизняних підприємств.

Written by

Comments are closed.