В АК Груп-Агро завершився один з найгарячіших переодів – збирання урожаю соняшнику та кукурудзи

В АК Груп-Агро завершився один з найгарячіших переодів – збирання урожаю соняшнику та кукурудзи. Саме останні місяці осені демонструють результативність роботи усієї команди. До цього періоду готуються заздалегідь, прораховуючи усі можливі ризики, закуповуючи якісні ТМЦ та визначаючи стратегію дій. За результатами збирання культур можемо з впевненістю сказати, що урожайність у цьому році в межах запланованих норм.

Тваринницький напрямок працює без змін, періодично оновлюючи поголів’я основних свиноматок закуповуючи високопродуктивних свинок французької генетики.

В цьому сезоні АК Груп відкрили новий напрямок – вантажні перевезення зернових культур. Для цього підприємством було закуплено автомобілі марки MAN та створено нові робочі місця. Піклуючись про безпеку та комфортні умови роботи працівників, зупинили свій вибір на автомобілях класу євро 6, що забезпечують водіїв усім необхідним під час робочого процесу.

Підприємства АК Груп відкриті для нових напрямків діяльності з урахуванням тенденцій розвитку ринку та попиту на послуги. Варто зазначити, що окрім комерційної націленості, незміною складовою діяльності компанії є соціальна складова. Компанія не стоїть осторонь проблем громади, завжди надає допомогу закладам освіти, дошкільного виховання, приймає участь у соціально значущих проектах, надає допомогу орендодавцям.

Written by

Comments are closed.