АК Груп-Агро вітає з Різдвом Христовим та Новим Роком!

Щиро вітаємо всіх працівників та партнерів з  Різдвом Христовим та Новим Роком. Бажаємо всім натхнення та наснаги в досягненні  виробничих планів, примножені достатку. Нехай всі Ваші зусилля та витрачені сили повертаються Вам  сторицею.

З кожним роком ми здобуваємо нові знання, вчимося працювати з новими рішеннями,  шукаємо шляхи для оптимізації процесів виробництва. Гарний процес виробництва – це  тісна взаємодія техніки, новітніх технологій та людських ресурсів. Сьогодні в АК Груп-Агро більшу частину техніки складають нові механізми. Ми намагаємось забезпечити комфорті умови праці для кожного. В плані на наступні роки поетапне оновлення всього парку техніки.

Тваринницький напрямок впевнено наростив оберти. За сучасних обставин, працюємо в умовах суворої біобезпеки. Споглядаючи на закордонні практики, беремо приклади для успішної побудови виробництва.

Не дивлячись на насичення внутрішнього ринку закордонними товарами, віримо, що якісні українські продукти завжди залишатимуться конкурентоздатними.

Вступаємо в Новий рік з новими планами та ідеями. Віримо, що наші зусилля принесуть гарні результати.

Written by

Comments are closed.