В АК Груп-Агро тривають жнива соняшника та кукурудзи

Ми вже неодноразово наголошували, що головним показником до старту збирання є вологість насіння. Сьогодні ми також зупинимось і на інших чинниках якісного збору врожаю.

Якщо збирання соняшнику почати раніше, то насіння може відрізнятись неповномістною структурою, якщо протермінувати початок збирання – насіння буде пересушене, та не підійде до подальшої переробки. Важливим чинником є технічне забезпечення процесу збирання – це достатня кількість сучасної техніки, що забезпечує швидкість процесу та мінімалізує втрати насіння. Підготовку техніки ми почали ще заздалегідь, щоб приступити до роботи з повними силами. У збиранні культури велику роль відіграє якість жатки, адже саме жатка впливає на рівень втрат і ефективність збирання. В 2017 році парк техніки було поновлено новими жатками

Збирання соняшнику та кукурудзи проводимо позмінно. Половину соняшнику вже зібрали. Поки інша половина ще дозріває, перейшли на обмолот кукурудзи.

Збирання товарної кукурудзи з обмолотом качанів здійснюють зернозбиральними комбайнами з приставками. Так як зібране зерно кукурудзи містить підвищену кількість вологи, одразу після збирання його просушуємо. Після обробки зерно зберігаємо в полімерних зернових рукавах, дотримуючись всі вимог зберігання та контролюючи якість зерна.

Повноцінно оцінити показники врожайності зможемо після завершення збирання, наразі маємо показники в межах прогнозованих.

Written by

Comments are closed.