Підсумки року 2018

У бізнесу не буває легких часів, ми завжди залежні від погодних умов,  політичних та економічних змін, своїх помилок, але в жодному разі ми не скаржимось та не покладаємо рук, а докладаємо максимум зусиль аби досягти запланованих цілей та вибудувати успішну стратегію дій.

Так,  в цьому році, нам вдалось зібрати гарний врожай соняшнику та кукурудзи. Соняшник компаній АК Груп-Агро вирізняється на ринку за високою  олеїновою часткою. Такого результату ми досягаємо використовуючи якісне насіння лише перевірених постачальників та чітко дотримуючись всіх етапів обробітку культури. Для покращення процесу збирання та оптимізації витрат АК Груп-Агро в 2018 році було закуплено нові вантажні автомобілі. Зерноочисно-сушарний комплекс групи був поповнений набором техніки, що надає можливість оперативно реагувати на збільшення врожаю та закладати зерно у спеціальні рукава для його зберігання. Цей крок дозволив нам розв’язати проблему перезавантаження елеваторів та вчасно зібрати врожай кукурудзи.

Тваринницький напрямок в цьому році пройшов всі етапи оновлення. Нами було закуплено свинок нової породи французької генетики, запрацював блок по відтворенню та вже є результати в корпусі з опоросу. Наразі маточне поголів’я демонструє гарні показники. Сподіваємось на планове збільшення потужностей в наступному році.

Керівництво АК Груп-Агро щиро вітає своїх працівників та партнерів з прийдешніми святами Нового року та Різдва Христового. Свинка – тварина, яка уособлює щедрість, достаток та матеріальне благополуччя, то ж ми бажаємо всім відчувати благовоління цієї тваринки та провести рік в достатку, мирі та злагоді. Ми віримо, що особисті досягнення кожного –  запорука зростання та високого професіоналізму компанії в цілому.

Written by

Comments are closed.