АК Груп-Агро розпочинає весняно-польові роботи

АК Груп-Агро активно готується до проведення посівних робіт. Подекуди техніка вже працює в полях здійснюючи підготовку ґрунту до посіву. Важливим завданням у весняній обробці ґрунту є збереження вологи, яка посилює мікробіологічні процеси в ґрунті. Цього року плануємо ранній початок  польових робіт, адже за прогнозами очікується тепла погода з сильними вітрами, тому посівні роботи доведеться проводити в короткі строки. Основні підготовчі кроки вже проведено – закуплено посівний матеріал, здійснено технічний огляд та підготовку техніки до роботи в полях.

В 2019 посівному році основними культурами в АК Груп-Агро залишаються кукурудза та соняшник. За прогнозами експертів експорт кукурудзи зростає з кожним роком, її основними споживачами залишаються країни Євросоюзу, очікується, що до них приєднається і Китай.

Тваринницький напрямок активно працює,  показуючи гарні результати. Збільшення поголів’я призвело до створення додаткових робочих місць. Головною вимогою до працівників тваринницького напрямку залишається неухильне дотримання умов закритого режиму роботи свиноферми, біологічної безпеки підприємства та любов до тварин та своєї справи, а керівництво компанії, зі своє сторони, завжди сприяє професійному зростанню та набуттю досвіду.

Written by

Comments are closed.